Ślub Bartosza Zmarzlika. Poślubił Sandrę Grochowską! [ZDJĘCIA]

2022-11-19 14:43

W piątkowe popołudnie potrójny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik wziął ślub ze swoją wieloletnią narzeczoną Sandrą Grochowską. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi w Barlinku.

W uroczystości wzięła udział najbliższa rodzina, przyjaciele oraz najważniejsi sponsorzy Bartosza Zmarzlika.

Gdzie odbyło się wesele Bartosza Zmarzlika i ilu było gości?

Po ceremonii w kościele, para młoda razem z gośćmi udała się do Żukowa, gdzie odbyło się wesele na prawie 300 osób. Oczywiście na ślubie nie mogło zabraknąć także ich syna, Antoniego.

Bartosz Zmarzlik w tańcu nie czuje się najlepiej

Były kapitan Stali Gorzów nie raz przyznawał, że nie jest dobrym tancerzem, dlatego od miesiąca przygotowywał się do najważniejszego tańca w swoim życiu, bo uczęszczał na specjalne lekcje.

Bartosz Zmarzlik jest z Sandrą Grochowską od lat

Para poznała się jedenaście lat temu, a w 2019 roku podczas wakacji w Dubaju, Zmarzlik oświadczył się Sandrze Grochowskiej. Od tamtej pory planowali ślub.

Przypomnijmy, że Bartosz Zmarzlik od przyszłego sezonu nie będzie jeździł w gorzowskiej Stali. Trzykrotny mistrz świata będzie kontynuował karierę w Motorze Lublin.

Sonda
Czy podoba Ci się garnitur Bartosza Zmarzlika?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE