Skwierzyna: Jest finał w głośnej sprawie. Tadeusz M. skazany na trzy lata więzienia!

2021-02-16 12:08
Tadeusz M. pół roku spędził w areszcie.
Autor: Lubuska Policja Tadeusz M. pół roku spędził w areszcie.

Trzy lata więzienia dla Tadeusza M. ze Skwierzyny za zbezczeszczenie zwłok swojej konkubiny. W poniedziałek (15.02) zapadł wyrok w głośnej sprawie. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle mężczyzna trafi za kratki bo zaginął.

Na 69-latku poza najpoważniejszym zarzutem zbezczeszczenia zwłok ciążyły jeszcze trzy inne - nieudzielenia pomocy i wyłudzenia posiłków z pomocy społecznej oraz świadczenia emerytalnego Józefy K. - Mężczyzna został uznany winnym wszystkich z czynów - mówi Lidia Wieliczuk, rzecznik Sądu Okręgowego w Gorzowie.

Mężczyzna dodatkowo ma naprawić szkody wobec ZUS-u i OPS-u w Skwierzynie na łączną kwotę tysiąca złotych. Na razie nie wiadomo, kiedy Tadeusz M. trafi do więzienia. Od listopada ubiegłego roku jest poszukiwany przez policję. Wkrótce wystawiony zostanie nakaz stawienia się w zakładzie karnym. Jeżeli to okaże się nieskuteczne, to wydany zostanie list gończy.

Przypomnijmy- do bulwersującego odkrycia doszło w styczniu ubiegłego roku. W Skwierzynie w przydomowej komórce znaleziono części ciała 64-latki. Kobieta zmarła z naturalnych przyczyn, ale jej konkubent, by nie stracić świadczeń poćwiartował ją i ukrył.

Szczecin: Setki kormoranów na Odrze skutej lodem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE