Skład Stali Gorzów na ten moment zamknięty

2022-10-07 13:40
oskar fajfer
Autor: FB Oskar Fajfer

Oskar Fajfer zgodnie z obietnicą dostanie szansę na pokazanie się w żółto-niebieskich barwach. 28-letni nabytek gorzowskiego klubu najpierw będzie musiał przejść zabieg po poważnej kontuzji obojczyka, której doznał w zakończonym już sezonie 2022.

Po zmianie przepisów, które pozwalają teraz na dodatkowego obcokrajowca w składzie, klub rozglądał się po rynku transferowym. Ostatecznie wygrała opcja z wychowankiem Startu Gniezno. Jego główną zaletę wskazuje prezes Moje Bermudy Stali - Waldemar Sadowski:

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59

To jest zawodnik perspektywiczny, więc jak tutaj wspólnie poczynimy pewne inwestycje w zawodnika, to jego ambicja sportowa, chęć dalszego rozwoju daje tę przewagę w stosunku do innych nazwisk, które padają, które już były w ekstralidze.

Według nieoficjalnych informacji w orbicie zainteresowania żółto-niebieskich wśród obcokrajowców w ostatnim czasie był m. in. Jack Holder. Możliwe, że Fajfer będzie jedynym transferem przychodzącym. Przypomnijmy, że do Motoru Lublin odchodzi Bartosz Zmarzlik, a za nowym klubem rozgląda się Patrick Hansen.

QUIZ. Najpodlejsze kochanki polskich seriali. Odbierały mężów żonom. Musisz znać chociaż 7!

Pytanie 1 z 11
Ta dziewczyna w "Barwach szczęścia" sprowadziła nieszczęścia na Radka i rozbiła małżeństwo Sławki i Kornela Jezierskich. Chodzi oczywiście o...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE