Romane Dyvesa z rozmachem w gorzowskim amfiteatrze! [AUDIO]

2020-09-16 18:33
gorzów romane1
Autor: Daniel Adamski/gorzow.pl Festiwal zawsze przyciągał widzów.

W czwartek (17.09) zagoszczą zespoły cygańskie z Polski oraz gość z Macedonii. Pojawią się także gwiazdy polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Bilety można nabyć przez internet, ale będzie też opcja osobista- w kasach przed koncertem.

Wydarzenie zawsze miało miejsce przed czerwcowymi Dniami Gorzowa, ale pandemia przesunęła termin. Jak zapowiadają organizatorzy- ma być kolorowo, głośno i tanecznie. Zaprojektowano bajkową scenografię, na tle której wystąpią zaproszeni wykonawcy. Na widowni zasiąść może 999 osób.

Kto zagra w Gorzowie? Mówi Ewa Dębicka, organizator wydarzenia:

Specjalny program zaprezentuje Muzyczny Teatr Terno, które wraz z Edwardem Dębickim obchodzi jubileusz. To 65 lat pracy artystycznej.

Wejściówki dostępne są na stronie abilet.pl W czwartek (17.09) będzie można je kupić w kasach przed koncertem od godz.16. Cygańskie widowisko rozpocznie się o godz. 19. Impreza zostanie pokazana w telewizyjnej Dwójce 4 i 11 października. To nie będzie koniec festiwalu, bo na jesień zaplanowano koncerty online.

Wywiad z Cleo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE