Filmy z  czasów PRLu

i

Autor: AKPA

QUIZ

Quiz: Najprzystojniejsi mężczyźni z czasów PRL-u. To oni łamali kobiece serca! Rozpoznasz ich wszystkich?

2023-12-02 9:44

To do nich wzdychały tysiące kobiet, to oni stanowili prawdziwą ikonę męskości - najprzystojniejsi mężczyźni polskiego kina w czasach PRL-u cieszyli się ogromnym zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej. Z biegiem lat zmienili się nie do poznania, ale u wielu z nich pozostał ten młodzieńczy, zawadiacki błysk w oku. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź czy rozpoznasz wszystkich aktorów!

To oni łamali kobiece serca w czasach PRL-u! Wystarczył jeden uśmiech

Na punkcie tych mężczyzn szalały wszystkie kobiety w czasach PRL-u. Nic dziwnego, mieli siłę, charakter, zniewalające spojrzenie i głos, który sprawiał, że nie chciało się słuchać niczego innego! I aż przychodzi na myśl klasyk Danuty Rinn "Gdzie Ci mężczyźni, prawdziwi tacy?".

Nie da się jednak ukryć, że upływ czasu na każdym z nich zostawił swoje piętno i choć niektórzy z nich działają aktorsko po dziś dzień, to z pewnością nie wyglądają już tak jak kiedyś. A czy Ty rozpoznasz najprzystojniejszych mężczyzn z czasów PRL-u? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Najprzystojniejsi aktorzy PRL-u. Czy uda Ci się rozpoznać wszystkich?

Najprzystojniejsi aktorzy z czasów PRL-u. Rozpoznasz ich wszystkich?

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Stanisław Mikulski
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE