​Policjant z Komendy Miejskiej w Gorzowie podejrzany o handel narkotykami!

2021-02-25 9:38
gorzów prokuratura bud
Autor: Fragles Prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu.

Funkcjonariusz usłyszał już zarzuty i został dyscyplinarnie zwolniony ze służby. W listopadzie ubiegłego roku zatrzymano go, gdy miał przy sobie dużą ilość narkotyków. Sprawa - jak potwierdza policja - nie ma nic wspólnego ze zwolnieniem funkcjonariuszki, która zataiła to, że w Szwecji odbywała karę za handel... narkotykami.

Jak powiedział nam Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji zatrzymanie funkcjonariusza było możliwe dzięki policyjnemu śledztwu. Funkcjonariusze dotarli do informacji o działalności przestępczej policjanta i zgromadzili odpowiedni materiał dowodowy.

Funkcjonariusz usłyszał zarzuty dotyczące handlu narkotykami. Szczegółów gorzowska prokuratura nie chce zdradzać. Usłyszeliśmy jedynie, że to element większej sprawy.

Przypomnijmy: to nie jedyna sprawa związana z handlem narkotykami przez przez policjanta z gorzowskiej komendy. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zwolnieniu ze służby policjantki, która zanim pojawiła się w policyjnych szeregach- odbywała 6-miesięczną karę więzienia w Szwecji za przemyt 100 kilogramów narkotyków. Jak powiedział nam Marcin Maludy obie sprawy nie mają ze sobą związku.

Citroen jak ścigacz! Trzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE