Po Gorzowie jeździć będzie „Mikołajkowy Tramwaj”. Jakie niespodzianki na was czekają?

2022-11-30 14:11
Gorzów: tramwaje
Autor: SG

Tramwaj jeździć będzie oczywiście w Mikołajki. Niespodziankę dla mieszkańców przygotował Zespół Szkół Gastronomicznych, Gorzowski Rynek Hurtowy i Miejski Zakład Komunikacji. Będą kolędy i coś słodkiego.

W Mikołajki Mikołaj podróżować będzie gorzowskim tramwajem. Gorzowian na specjalną przejażdżkę zaprasza MZK, GRH i Gastronomik. Tramwaj wyjedzie 6 grudnia trzykrotnie, o: 10:48, 11:56, 13:11. Rusza z Wieprzyc i kieruje się na Piaski. Wewnątrz na pasażerów czekać będą słodkie niespodzianki.

Oferować będziemy dwa rodzaje herbaty świątecznej, świeże pierniki oraz jabłka wykonane w specjalnym, świątecznym wydaniu, co będzie super niespodzianką. Nie zabraknie kolęd - mówi Żaneta Sawicka z Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

Kandyzowane jabłka na patyku przygotują uczniowie Gastronomika. Skład aromatycznych herbat jest póki co tajemnicą. Organizatorzy zapewniają ze słodkości nie zabraknie. Mikołajkowy tramwaj jeździć będzie po mieście w ramach akcji Gorzów blisko świąt. Biletów kasować nie trzeba.

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE