Pilkarze ręczni Stali Gorzów zgodnie z planem

2022-04-04 11:25
stal gorzów piłka ręczna
Autor: FB Stal Gorzów - piłka ręczna

Tym razem bez większych problemów i zwrotów akacji.​ Budnex Stal Gorzów dość łatwo pokonała ostatni zespół w tabeli Ligi Centralnej Miedź Legnicę 35 do 27.

Od początku stalowcy mieli to spotkanie pod kontrola i już po 30 minutach prowadzili 17 do 12. Na początku drugiej połowy goście trochę postraszyli zdobywając trzy bramki i niwelując przewagę do dwóch goli ale na więcej żółto - niebiescy nie pozwolili wyprowadzili kilka kontr i do końca meczu już tylko powiększali przewagę.

Dla nas przede wszystkim ważne było zwycięstwo. Walka o to drugie miejsce w tabeli trwa i przed długą przerwa tez ważne było dla nas zwycięstwo. Powiedział Oskar Serpina trener Budnexu Stali Gorzów.

A dłuższa przerwa oznacza, że Stal wróci do ligowego grania 23 kwietnia meczem wyjazdowym z GKS Żukowo. W tabeli Ligi Centralnej Budnex Stal jest w tej chwili na miejscu czwartym.

QUIZ: Gwiazdy polskiego sportu w PRL-u. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Podejrzewano, że Irena Kirszenstein-Szewińska naprawdę była:
Dawid Kubacki o zakończonym sezonie olimpijskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE