Piłkarze ręczni Stali Gorzów zakończyli sezon

2022-05-23 11:17
reczni stal
Autor: fragles

Sezon zakończyli meczowym remisem i przegraną w karnych​. Piłkarze ręczni Stali Gorzów zgotowali kibicom emocjonujące widowisko. Z Warmią Energą Olsztyn zremisowali 27 do 27, ale w karnych przegrali 2 do 4.

Stalowcy zaczęli ospale i po 30 minutach przegrywali 11 do 16. W końcu dogonili rywali, ale na 15 sekund przed końcem przegrywali 26 do 27. Udało się jednak zremisować. Niestety w karnych nie poszło już tak dobrze. Stalowcy swój pierwszy sezon w Lidze Centralnej zakończyli tuż za podium.

Chwaliłem bardzo nasz skład jaki zbudowaliśmy na potrzeby Ligi Centralnej ale zwracałem uwagę na to, że jest bardzo wąska ławka. No i niestety czarny scenariusz się wydarzył mieliśmy bardzo dużo kontuzji zwłaszcza w pierwszej części sezonu. Pomimo wszystko zrobiliśmy naprawdę niesamowity sezon. Powiedział po meczu Oskar Serpina trener stalowców.

Stal w 26 meczach odniosła 16 zwycięstw i zaliczyła 10 porażek. Wiadomo już, że większość zawodników chce pozostać w zespole na nowy sezon.

QUIZ. Tymi autami jeździł prawie każdy z nas!

Pytanie 1 z 11
Kiedy zadebiutował Volkswagen Passat B5?
Kibice Lecha Poznań po zdobyciu mistrzostwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE