Piąty mecz w Gorzowie, piąty bez zwycięstwa Warty

2022-10-10 11:18
warta gorzów
Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów Zdjęcie archiwalne

AstroEnergy Warta zawiodła przed własną publicznością i przegrała z rezerwami pierwszoligowego Chrobrego Głogów 0 do 2. Gorzowianie często wchodzili w pole karne przeciwnika, gorzej z finalizacją.

Mecz był otwarty - goście odpowiadali szybkim przejściem z obrony do ataku, co przyniosło skutek w 81 i 86 minucie. Do bramki strzeżonej przez Łukasza Wiśniewskiego trafiali Krawiec i Wojciechowski, wcześniej golkiper kilkukrotnie bronił groźne strzały.

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59

Zawiedziony skutecznością po meczu był trener Warty - Mateusz Konefał:

Myślę, że takich 7-8 sytuacji spokojnie mogliśmy zamienić na bramkę, zabrakło chłodnej głowy, spokoju, opanowania, o które apelowałem do zawodników. Jakbyśmy wygrali, to naprawdę już byśmy mieli fajny spokój w tabeli, a tak jesteśmy cały czas skazani na balansowanie przy czerwonej strefie.

Trudny mecz bordowo-granatowych czeka w sobotę (15.10). Na wyjeździe zagrają z rezerwami Górnika Zabrze, które są aktualnie trzecią siłą ligi. Początek o 14.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko 1% szansy na komplet

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij tytuł słynnej powieści Johna Steinbecka. Na ... od Edenu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE