Patrol Eska Summer City debiutuje na żużlowym torze! [GALERIA]

2021-07-19 14:15

Spokojnie, dla dobrego widowiska nie jeździliśmy po torze. Za to zameldowaliśmy się na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim, aby wziąć udział w XVII Memoriale legendy Stali Gorzów. Była strefa chill tuż przy wejściu na trybuny, a później mogliście nas spotkać na trybunach stadionu. Sprawdźcie galerię z tego wydarzenia!

XVII Memoriał Edwarda Jancarza to cykliczna impreza organizowana przez Stal Gorzów, aby upamiętnić legendę gorzowskiego klubu - Edwarda Jancarza. W stawce zawodów mogliśmy zobaczyć najbardziej utalentowanych zawodników z kilku stron świata m.in. Patryka Dudka, Jakuba Miśkowiaka, czy Dominika Kuberę. Wśród huku silników na miejscu był Patrol Eska Summer City, który w strefach chillu robiła sobie z Wami zdjęcia i wyposażał Was w niezbędne letnie, pomarańczowe gadżety. 

Jeśli chcecie być na bieżąco z trasą Patrolu Eska Summer City, sprawdzajcie najświeższe zapowiedzi na Facebooku Eska Szczecin News!

Wystrojony marynarz zaprasza na "Żagle 2021" w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE