Osiedlowy piknik, sąsiedzka giełda i wieczorne seanse. Dzieje się Piaskach w Gorzowie

2020-09-08 21:37
Giełda sąsiedzka, kino w plenerze i osiedlowy piknik. Wszystko na os.Piaski
Autor: mz Giełda sąsiedzka, kino w plenerze i osiedlowy piknik. Wszystko na os.Piaski

To trzy wydarzenia dla lokalnej społeczności, które odbędą się we wrześniu. Pierwsze-Dawaj Kolego na Cegielskiego- już w najbliższą sobotę (12.09) na boisku Szkoły Podstawowej nr 21. Gdzie jeszcze będzie się działo?

W sobotę podczas pikniku na okolicznych mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji m.in. aktorskie warsztaty z Małgorzatą Kocik, mieszkanką osiedla. Do tego niepowtarzalna okazja poznania medalistki igrzysk olimpijskich -Anety Koniecznej, absolwentki szkoły na Piaskach. Do tego wata cukrowa i animacje dla dzieci. Swoją obecność na pikniku potwierdził nawet... Koziołek Matołek.

Nie zabraknie muzyki. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas warsztatów bębniarskich. Na pikniku pojawią się także roboty i...Minecraft. Będzie można także posłuchać historii niesamowitej, rowerowej wyprawy na Gibraltar. Nie zabraknie kiełbasek z grilla. Mieszkańcy będą mogli również wziąć udział w ekologicznej grze i pochwalić się wiedzą na temat dbania o środowisko.

Piknik już w najbliższą sobotę, 12 września od godziny 13 do 17 na boisku SP nr 21. To jednak nie wszystko.

Szczegóły wydarzeń na facebookowym profilu Dzieje się na Piaskach
Autor: www.facebook.com/Dzieje-się-na-Piaskach-112509133913555/ Szczegóły wydarzeń na facebookowym profilu Dzieje się na Piaskach

19 i 26 września odbędą się sąsiedzka giełda Fanty Za Fanty i plenerowe kino- Kino na Bojo. Wydarzenia w dwóch miejscach. Najpierw na terenie zielonym na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego 81 a w kolejną sobotę ponownie organizatorzy zjawią się boisku szkoły.

Podczas plenerowych seansów wyświetlone zostaną dwa filmy, jeden z myślą o młodszych, drugi dla nieco starszych. Będą leżaki, ławeczki i kocyki

Osoby, które chcą się pozbyć niepotrzebnych rzeczy podczas sąsiedzkiej giełdy -organizatorzy zapraszają do kontaktu. Szczegóły na facebookowym profilu "Dzieje się na Piaskach". Wydarzenia finansowane są z Budżetu Obywatelskiego.

II Wielka giełda płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE