Nowy napastnik w Warcie Gorzów. Kto to taki?

2021-09-09 14:29
gorzów warta nowy orest
Autor: facebook.com/wartagorzow Orest Tkachuk dołączył do Warty Gorzów.

Na solidne wzmocnienie wygląda najnowszy nabytek gorzowskiego klubu. Trzecioligową drużynę wzmocnił 23-letni ukraiński piłkarz- Orest Tkachuk. Zawodnik od kilku lat gra na polskich boiskach.

Chęć ściągnięcia piłkarza zasygnalizował nowy trener warciarzy- Mykola Dremlyuk. Tkaczuk pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorach znanego Szachtara Donieck. Do Polski "zgarnęła" go Jagiellonia Białystok, ale tam nie zdołał zadebiutować.

W ubiegłym sezonie piłkarz występował w barwach drugoligowej Olimpii Elbląg. Ukrainiec grał tam w miarę regularnie i zapisał na swoim koncie po cztery bramki i asysty. Czy 23-latek okaże się bramkostrzelnym napastnikiem? Czas pokaże czy to był dobry wybór.

Debiut na gorzowskiej murawie już w sobotę (11.09). Wtedy Warta przy Olimpijskiej podejmie rezerwy Górnika Zabrze. Początek spotkania o godzinie 17.

Bartosz Kurek: Formę szykowaliśmy na inny moment sezonu

Czy jesteś odporny na ból?

Pytanie 1 z 8
Jak często odczuwasz ból?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE