Nie trać głowy. Nie daj sie wystrzelić . Policja apeluje o rozwagę w noc sylwestrową

2021-12-30 9:34
fajerwerki
Autor: foto. Lubuska Policja

Mundurowi radzą aby podczas odpalania fajerwerków i petard nie zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz o trzeźwości- także umysłu.

Mimo co rocznych powtarzanych apeli o zachowanie ostrożności wciąż dochodzi do wielu poważnych urazów. Mówimy tu o poparzeniach skóry, uszkodzeniach ciała także o utracie wzroku a nawet zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym. Mówi Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Z reguły tego rodzaju paradoksy właśnie mają miejsce. Ta pokora u kierowców i możliwość przewidywania, że przy nadmiernej prędkości , że w takich warunkach atmosferycznych nietrudno o nieszczęście. Mówi Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Pamiętajmy również aby z fajerwerków korzystać zgodnie z instrukcją obsługi , która powinna być w języku polskim. Warto tez zadbać o bezpieczne miejsce do ich odpalenia czyli takie, w którym nie zrobisz nikomu krzywdy i niczego nie zniszczysz.

QUIZ. Ludzie boją się nawet kolorów i liczb! Czy umiesz rozpoznać fobie?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Klaustrofobia to lęk przed...
Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE