Stadion Stali Gorzów

i

Autor: Przemysław Ciućka

Najpopularniejsze polskie kluby w mediach społecznościowych. Stal Gorzów w czołówce! Znamy ranking

2023-02-06 12:32

Portal gotowinasport.pl przygotował ranking najpopularniejszych klubów sportowych w mediach społecznościowych. W czołówce znalazła się żużlowa ebut.pl Stal Gorzów, ale są też inne, żużlowe kluby.

Gotowinasport.pl wziął pod uwagę liczbę fanów na wszystkich mediach społecznościowych w Polsce i na podstawie obliczeń wyliczył pozycję danego klubu sportowego w Polsce. Gorzowianie zajęli 20 miejsce.

Falubaz Zielona Góra lepszy od gorzowskiej Stali!

"Oczko" wyżej uplasowała się zielonogórska drużyna. W rankingu pojawił się także trzeci żużlowy klub - Unia Leszno. Na 22 miejscu. W rankingu przeważają piłkarskie kluby, ale pojawiły się także siatkarskie akcenty

Żużel coraz bardziej popularny w Polsce. To zasługa gorzowianina?

Miliony przed telewizorami w sezonie i światowe sukcesy głównie Bartosza Zmarzlika przyczyniły się do popularyzacji żużla w Polsce. Teraz o tej dyscyplinie sportu wie dużo więcej osób, bo jeszcze kilka lat temu nie każdy brał żużel na poważnie. Sukcesy na imprezach międzynarodowych oraz sponsoring największych firm w Polsce doprowadziło żużel praktycznie na szczyt, ale to nie koniec. PGE Ekstraliga wciąż buduje swoją markę i chce wznieść polskie rozgrywki jeszcze wyżej a sezon 2023 ma tylko to podkreślić.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE