Plac Katedralny w Gorzowie

i

Autor: pci

MIASTO

Na to gorzowianie narzekają najbardziej. Opinia mieszkańców jest jednoznaczna. Czy w Gorzowie jest aż tak źle?

2023-03-24 12:14

W ostatnim czasie w Gorzowie panuje "moda" na marudzenie i narzekanie. Nic dziwnego, bo centrum miasta z roku na rok przestaje tętnić życiem. W samym sercu Gorzowa plajtuje coraz więcej lokali, o czym już pisaliśmy wcześniej.

Czy w Gorzowie jest aż tak źle? Na to gorzowianie narzekają najbardziej

Okazuje się, że gorzowianom najbardziej przeszkadzają.... dziury w drogach oraz zabetonowanie centrum miasta. Nie jest to jednak nic dziwnego, bo w wielu miastach w Polsce odbywają się takie praktyki. Gorzowianie mają też żal do polityków i zarządców miasta o to, że o niego nie dbają. Niektórzy też wypominają wydawanie pieniędzy na zbędne inwestycje i brak nadzoru nad nimi.

Brak miejsc parkingowych przyczyną zamierania centrum Gorzowa? Tak sądzą mieszkańcy

- Więcej donic na parkingach ,likwidacja pozostałych parkingów i podwyżka opłat za parkowanie i kar za brak biletów i ograniczenie przepustowości ulic w centrum co idealnie wyszło na ul.Sikorskiego i centrum będzie tak wyglądało - napisał pan Tomasz.

Ciekawą myśl ma pan Daniel. - W ciągu ostatnich lat całkowicie zmieniła się koncepcja handlu, który przeniósł się do galerii handlowych. Lokale na Sikorskiego są za małe dla dużych sieci handlowych, a z drugiej strony w nie można otwierać w nieskończoność kawiarni, kebabów czy Żabek - skomentował. Ciężko się z nim nie zgodzić, bo w ostatnim czasie wspomniane lokale na Sikorskiego upadają jeden po drugim, a "życie" przenosi się do centrum handlowych.

Sonda
Czy podoba ci się życie w Gorzowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE