Moje Bermudy Stal Gorzów: Czas na juniorów?

2022-09-28 15:57
oskar paluch
Autor: FB Stal Gorzów

Nie od dziś wiadomo, że siłą żużlowych klubów są wychowankowie. Długo było tak też w Stali i warto do tych wzorców wracać.

Medale rozdane sezon żużlowy zakończony. Dla Moje Bermudy Stali Gorzów na drugim miejscu​. Wiadomo też , że w przyszłym sezonie w gorzowskim zespole nastąpią spore zmiany. Najważniejsza z nich to odejście z klubu Bartosza Zmarzlika. Tej wyrwy nie da się zapełnić ale też nie należy załamywać rąk tylko myśleć o następcach. Dlatego zdaniem niektórych żużlowych obserwatorów w Stali powinno się teraz skupić na młodzieży i wzmocnić formacje juniorską.

Musimy szukać juniorów i taki jest mój pomysł na tą drużynę. Budowa od juniorów przez najbliższe trzy lata i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mówi Robert Borowy dziennikarz i autor książek o Stali Gorzów.

Polecany artykuł:

Warta Gorzów z tęgim laniem

Na razie w formacji juniorskiej pewniakiem do przyszłorocznych startów jest Oskar Paluch. Kto jeszcze. Z pewnością niedługo się dowiemy. Wiadomo już że w kolejnym sezonie trzon zespołu zostanie zachowany bo kontrakty z klubem chcą przedłużyć Martin Vaculik, Szymon Woźniak i Anders Thomsen a dojść ma też Oskar Fajfer.

QUIZ. Historia i teraźniejszość. Większość pada przy piątym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Bolesław Chrobry został koronowany na króla Polski w...
Iga Świątek: Mam nadzieję, że jestem dobrym szefem, ale to skomplikowane
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE