Moje Bermudy Stal Gorzów była skazywana na pożarcie, w Toruniu prawie wygrała

2022-08-22 10:07
stal gorzów
Autor: FB Stal Gorzów

Moje Bermudy Stal Gorzów zaskoczyła w pierwszym ćwierćfinałowym starciu PGE Ekstraligi z For Nature Solutions Apatorem zdobywając na wyjeździe 44 oczka.

Torunianie zdobyli 46 punktów, więc byli górą, ale podopieczni Stanisław Chomskiego zasłużyli na wielkie brawa, tym bardziej, że do Torunia pojechali bez kontuzjowanego Andersa Thomsena i dochodzących do siebie po urazach Martina Vaculika i Oskara Palucha.

Eska Summer City Olsztyn! Rytmy latino porwały nas do tańca

Swoje zrobił niezawodny Bartosz Zmarzlik, który w siedmiu biegach przywiózł aż 19 punktów. Szymon Woźniak zdobył ich 8 plus bonus, ale przede wszystkich nie zawiedli Patrick Hansen i Wiktor Jasiński. Duńczyk dowiózł 9 punktów, a Polak wygrał bardzo ważny 12 bieg.

O zwycięstwie Aniołów zadecydował ostatni wyścig, w którym Patryk Dudek przywiózł za sobą Zmarzlika, a Lambert pokonał Woźniaka. Trzecim liderem gospodarzy był Paweł Przedpełski. Rewanż w niedzielę (28.08) w Gorzowie. Początek o 19:15.

Test o rzekach w Polsce. Sprawdź, czy rozpoznasz wszystkie bez mapy!

Pytanie 1 z 12
Ta rzeka przepływa przez Białystok. Chodzi o:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE