Miej czas posłuchać Stanisława Soykę. W sobotę koncert w gorzowskim amfiteatrze

2022-07-19 13:04
Gorzów: amfiteatr
Autor: SG Amfiteatr w Gorzowie.

Kolejny artysta wystąpi w ramach cyklu "Miej czas na koncerty". Tym razem autor „Tolerancji”, czyli Stanisław Soyka zaprezentuje się gorzowskiej publiczności.

"Cud niepamięci" i "Tolerancja" w gorzowskim amfiteatrze. ​W sobotę (23.07) w Gorzowie wystąpi Stanisław Soyka. Artysta z sukcesami działa na polskich estradach od końca lat 70-tych XX wieku. Charakterystyczny ciepły głos, połączanie jazzu i popu to znaki rozpoznawcze Stanisława Soyki. W Gorzowie zaśpiewa w ramach cyklu "Miej czas na koncerty".

Na scenie amfiteatru wystąpi Stanisław Soyka, który już dawno nie gościł w naszym mieście, a ma spore grono fanów. W tym roku wkraczamy w trochę inny klimat, ale jak co roku będzie to bardzo wysoki poziom - mówi Hanna Dębska, dyrektor Miejskiego Centrum kultury.

Soyka ma na koncie kilkadziesiąt płyt, współpracę i gościnne występy na płytach wielu artystów.

Koncert w sobotę o godz. 20:30 w amfiteatrze. Bilety do kupienia przez internet lub w kasie MCK-u, przy ul. Drzymały. Z Gorzowską Kartą Dużej Rodziny możecie liczyć na 50 proc. zniżki.

QUIZ. Prawda czy fałsz? Już 50 proc. poprawnych odpowiedzi będzie sukcesem

Pytanie 1 z 15
Słowo sushi w języku japońskim oznacza „surową rybę”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE