Liber wyprodukował singiel gorzowianki. Będzie hit?

2022-08-10 10:35
gorzów liber bury 1
Autor: materiały Julia Bury Julia Bury - utalentowana gorzowianka.

Julia Bury chwali się w internecie nową piosenką pt. "Słomki". Powstała ona przy współpracy z Liberem, raperem, autorem tekstów oraz m.in z muzykiem Kubą Kikutem Mańkowskim. Czy będzie to wakacyjny przebój?

W utworze połączono letnie brzmienia gitary z dźwiękami syntezatorów. Delikatność wokalu Julii i tekst o letnich dniach i sielankowych spotkaniach w gronie przyjaciół – zapada w pamięć. "Słomki" pojawiły się we wszystkich serwisach streamingowych oraz na Youtube Julii. Puszczane są także w rozgłośniach radiowych.

gorzów liber bury 2
Autor: Roger Gor/commons.wikimedia.org Liber wsparł gorzowiankę.

Julia Bury znana jest gorzowskiej publiczności. Wiele razy wstępowała podczas miejskich eventów. Jej talent poznali również mieszkańcy Szczecina, Warszawy i innych miast, gdzie miała swoje recitale. Teraz wypływa na szerokie, muzyczne wody.

W listopadzie ukazała się jej pierwsza solowa płyta. Śpiew to największa pasja Julii, z którą nie rozstaje się od 10 roku życia.

Orzeł przedni pod skrzydłami weterynarzy z Przemyśla

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE