Kostrzyn nad Odrą: Podejrzany o zabójstwo zatrzymany

2022-04-28 9:23
kostrzyn zabójca
Autor: Materiały KMP Gorzów

Mężczyzna został już przesłuchany, prokurator postawił mu zarzut zabójstwa w związku z rozbojem. Grozi mu od 12 lat więzienia do dożywocia.

Funkcjonariusze z prokuratorem zabezpieczyli ślady i dotarli do nagrania z monitoringu, dzięki któremu udało się odtworzyć bieg wydarzeń i ustalić sylwetkę poszukiwanego. Ustalono, że podejrzany uciekł w niedzielę (24.04) z miejsca zdarzenia z torbą, w której wyniósł biżuterię i alkohol.

25 lat dla Patryka D. za zabójstwo Pauliny

Funkcjonariusze odnaleźli też w jednym ze śmietników odzież z dnia zabójstwa. Po intensywnych poszukiwaniach 38-latka udało się zatrzymać na terenie Kostrzyna.

Przypomnijmy - w poniedziałek (25.04) policjanci odnaleźli w jednym z mieszkań w Kostrzynie ciało 63-latka. Ślady wskazywały na udział osób trzecich. 38-latek został tymczasowo aresztowany. Nad szczegółami sprawy wciąż pracują kostrzyńscy policjanci pod nadzorem słubickiej prokuratury.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE