Kostrzyn: Miała ponad 4 promile. Kierowała autem i nie było to pierwsze takie wykroczenie

2021-05-10 12:46
pijana 4 promole
Autor: foto. Lubuska Policja

Policjanci z Kostrzyna zatrzymali 38-latkę, która kompletnie pijana prowadziła samochód. ​Kobieta trafiła do policyjnego aresztu i po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Sygnał o możliwym pijanym kierowcy policjanci otrzymali w sobotę (08.05) wieczorem. Ze zgłoszenia wynikało, że przy Niepodległości w Kostrzynie kobieta uderzyła w krawężnik, uszkodziła koło swojego auta i uciekła. Sprawczyni szybko została zatrzymana i poddana badaniu na obecność alkoholu w organiźmie.

Okazało się, że 38-latka w swoim organizmie ma 4,2 promila alkoholu. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że kobieta od lutego ma sądowy zakaz kierowania pojazdami, bo w listopadzie ubiegłego roku, prowadziła auto mając w organizmie 4 promile alkoholu.

Gdy 38-latka wytrzeźwieje zostanie przesłuchana. Wtedy usłyszy zarzuty związane z kierowaniem auta pod wpływem alkoholu i pomimo wcześniejszego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Zaatakował matkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE