Już jest więcej niż rok temu. Rekordowa zbiórka WOŚP w Gorzowie!

2022-01-31 17:32
gorzów wośp siostry
Autor: Fragles Mode gorzowianki- siostry kwestowały w centrum.

Mimo pandemii i wietrznej pogody gorzowianie spisali się. Pieniędzy będzie więcej, bo liczone są jeszcze datki z e-skarbon oraz dojdą środki z internetowych licytacji. Świetnie poszło także na aukcjach na scenie na Starym Rynku.

W niedzielę (30.01) podczas 30 finału WOŚP w Gorzowie zebrano 329,5 tysiąca złotych. 450 wolontariuszy wyszło z trzech gorzowskich sztabów i kwestowała na ulicach, wokół centrów handlowych.Mieszkańców nie brakowało , bo była to niedziela handlowa.

Najwięcej zebrał gorzowski sztab klubu "U szefa"- 250 tysięcy złotych, w Szkole Podstawowej nr 2 prawie 63 tysiące, a w Gastronomiku blisko 17 tysięcy złotych. Każdy sztab pobił swój wynik z ubiegłego roku.

Z licytacji na scenie uzyskano też rekordowe 39 tysięcy złotych. Aukcje są jeszcze online, zakończą się 14 lutego. W ubiegłej edycji WOŚP w Gorzowie zebrano 321 tysięcy złotych.

Czy wspierasz WOŚP?

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE