gorzów ucznowie covid

i

Autor: Fragles/ archiwum Uczniowie gorzowskiego Elektryka.

Jest lepiej. Mniej uczniów na kwarantannie w gorzowskich szkołach!

2021-11-09 16:23

Początek tygodnia przyniósł optymistyczne wieści. Pod koniec ubiegłego w placówkach oświaty w izolacji było aż 58 oddziałów, więc sytuacja była delikatnie mówiąc niepokojąca. Czy to tylko chwilowa poprawa? Czas pokaże.

Mimo rosnącej liczby zakażonych w Lubuskiem- rekordowe 264 osoby to dane z wtorku (9.11), w Gorzowie w placówkach oświaty mniej zarażeń. Aktualnie odizolowanych jest 18 klas, w porównaniu z piątkiem (5.11), to sporo mniej.

- To duży oddech dla dyrektorów szkół. Zdalnie uczy się 13 oddziałów w szkołach podstawowych oraz 5 w placówkach ponadpodstawowych. Żadna grupa przedszkolna nie jest zamknięta z powodu kwarantanny, co jest dobra informacją dla rodziców - przekazuje Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

Najwięcej klas- siedem jest na kwarantannie w SP nr 21 oraz pięć oddziałów w Szkole Mistrzostwa Sportowego oraz w ZSO nr 3 - cztery. Przypomnijmy- w ubiegłym tygodniu na nauce zdalnej była cała SP nr 17- 18 klas. W poniedziałek (8.11) uczniowie wrócili do szkolnych ławek.

W Lublinie powstał robot, który dostarcza jedzenie

QUIZ. Czy masz szósty zmysł?

Pytanie 1 z 9
Jakie są Twoje sny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE