Jarosław Kaczyński przyjedzie do Lubuskiego. W planie ma odwiedzić Zieloną Górę, Gorzów i Nową Sól

2022-11-26 8:20
Jarosław Kaczyński
Autor: pis.org.pl

W pierwszy weekend grudnia 2022 roku do Województwa Lubuskiego przyjedzie Jarosław Kaczyński. Jest to kolejne zaplanowane objazdowe spotkanie z prezesem PiS z mieszkańcami. W naszym województwie spotkania odbędą się w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim oraz Nowej Soli.

Jarosław Kaczyński w Województwie Lubuskim

Na spotkania w Województwie Lubuskim Jarosław Kaczyński ma przyjechać w pierwszym weekendzie grudnia. Jak poinformowała Gazeta Wyborcza Jarosław Kaczyński najpierw 3 grudnia 2022 (sobota) odwiedzi Gorzów Wielkopolski, potem Zieloną Górę. 4 grudnia 2022 (niedziela) ma się spotkać z mieszkańcami Nowej Soli.

Objazd po Polsce przez Jarosława Kaczyńskiego

Przyjazd prezesa PiS do Województwa Lubuskiego owiany jest tajemnicą, dalsze konkretne informacje spotkań nadal są ustalane. Lubuskie to kolejny punkt na mapie Polski, gdzie obędą się spotkania z Jarosławem Kaczyńskim. Były już w Poznaniu, Olsztynie, Ełku, Cieszynie. Tym razem będzie to zachód Polski.

Źródło: Jarosław Kaczyński przyjedzie do Lubuskiego. W planie ma odwiedzić Zieloną Górę, Gorzów i Nową Sól
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE