Integracja nowego zawodnika Stali Gorzów z mieszkańcami. Wystartuje w biegu gwiazdkowym

2022-12-06 16:51
V Olsztyński Bieg Niepodległości
Autor: Andrzej Brzozowski

Oskar Fajfer jest nowym zawodnikiem Stali Gorzów. Zastąpił tym samym Bartosza Zmarzlika, który przechodzi do Motoru Lublin. Wychowanek Startu Gniezno wiąże ze Stalą duże nadzieje. W ostatnich miesiącach tylko to udowadniał.

Fajfer już po zakończonym sezonie przez Stal, trenował na stadionie im. Edwarda Jancarza, by jak najszybciej połapać kąty przed sezonem 2023. W czasie zimowym przygotowuje się nie tylko sprzętowo do sezonu, ale także fizycznie.

Ciekawostką jest to, że Fajfer zgodził się na udział w gorzowskim biegu gwiazdkowym, który co roku jest organizowany właśnie w grudniu. Dzięki temu jeszcze bardziej zintegruje się z nowymi kibicami, a ci będą mogli poznać zawodnika od nieco innej strony.

Organizatorzy biegu postanowili wystawić na licytację numer startowy z towarzystwem właśnie nowego zawodnika Stali Gorzów. - Jeśli chcesz przebiec 5km z Oskarem, zadać mu kilka pytań, których normalnie byś nie mogła/nie mógł zadać to jest ten moment. Do środy 14.12 do godziny 21:59 licytujemy pakiet startowy z numerem 1 wraz z towarzystwem Oskara! - napisali organizatorzy na swoich social mediach. Licytacja cały czas trwa. Na razie największa kwota to 550 zł (stan na 06.12).

Gorzowski bieg gwiazdkowy odbędzie się 17 grudnia o godzinie 12:00. Dystans to 5km. Cały czas można zapisywać się na bieg.

Cały dochód z pakietów startowych zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Gorzowski bieg gwiazdkowy 2022
Autor: facebook.com/Gorzowskibieggwiazdkowy
Sonda
Czy kiedykolwiek uczestniczyłeś/aś w biegu charytatywnym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE