Gwiazda internetu w Gorzowie. Kerfuś będzie z nami do 13 stycznia

2022-12-29 15:25
Kerfuś
Autor: eska.pl

Robot Kerfuś, gwiazda polskiego internetu odwiedzi także Gorzów. Sympatyczny robot, który pojawił się w Warszawie pod koniec września, wzbudził ogromna zainteresowanie klientów, którzy chętnie udostępniali zrobione z nim zdjęcia w popularnych serwisach społecznościowych.

Robot ma koci wygląd, można z nim też zamienić parę słów. To spotkało się z ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy specjalnie przychodzi do sklepu sieci Carrefour, aby nagrać sobie film z robotem. 

Kerfuś okazywał się robotem z charakterkiem, co dodatkowo przysporzyło mu popularności. Nagranie z jego odpowiedzią „Nie dotykaj moich uszu, miau!” stało się viralem na TikToku, Twitterze i Wykopie. Śmiało można powiedzieć, że Kerfuś w pewnym momencie został królem Internetu, wyprzedzając w trendach w wyszukiwaniach Google Roberta Lewandowskiego, czy Igę Świątek!

Teraz z popularnym robotem mają szansę spotkać się mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. Robot pojawi się w sklepie Carrefour zlokalizowanym w galerii Nova Park przy Przemysłowej w piątek, 30 grudnia 2022 roku i pozostanie z klientami supermarketu do 13 stycznia 2023.

Sonda
Uważasz, że rok 2022 była dla ciebie udany?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE