Gorzowska biblioteka zaprasza najmłodszych na wakacyjne przygody. Właśnie ruszyły zapisy

2022-06-23 15:56
Gorzów: biblioteka
Autor: SG

W tym roku Akcja Lato w WiMBP w Gorzowie zacznie się 4 lipca w filii przy ul. Słonecznej. Co tydzień zapraszać będzie inna osiedlowa biblioteka. W każdej przygotowano sporo atrakcji.

Wakacje w gorzowskiej bibliotece. Właśnie ruszyły zapisy. Oferta przygotowana jest na całe lato i skierowana do najmłodszych gorzowian w wieku od 8 do 12 lat. Akcja Lato w bibliotekach rusza 4 lipca. W pierwszy tydzień zaprasza filia przy ul. Słonecznej. Co tydzień zajęcia przenosić się będą do kolejnych osiedlowych bibliotek. Dwie godziny, od 11 do 13-tej, wypełnione będą warsztatami plastycznymi, zagadkami, quizami i innymi zabawami.

Wszystko jest oczywiście w oparciu o słowo, o książkę, bo generalnie jest to promocja czytelnictwa. Jeżeli komuś się uda z zapisami, to dziecko może spędzić całe wakacje w naszych filiach - mówi Sławomir Szenwald dyrektor biblioteki w Gorzowie.

Wakacyjne zajęcia są darmowe. Szczegółowe informacje na temat letniej oferty, a także numery kontaktowe do poszczególnych filii znajdziecie na stronie gorzowskiej książnicy.

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE