Gorzów: Zieloni Mikołaje potrzebni od zaraz

2022-11-29 11:50
Zieloni Mikołaje już działają.
Autor: archiwum

Masz czas? Chcesz pomóc? Zgłoś się do do schroniska dla bezdomnych imienia Brata Alberta przy Strażackiej i zostań Zielonym Mikołajem.

Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią wraca uliczna kwesta , z której środki zostaną przeznaczone na funkcjonowanie schroniska dla osób bezdomnych. Akcja zaczyna się 6 grudnia i potrwa trzy dni ale żeby była skuteczna potrzebni są wolontariusze a tych brakuje.

- Zachęcam wszystkich , którzy mogą i chcą aby wspomóc nas w tej akcji. Wystarczy zgłosić się telefonicznie do Domu Brata Alberta a my wyjaśnimy dokładnie co trzeba zrobić żeby nam pomóc w zbiórce - mówi Krystyna Stępień kierownik Domu Brata Alberta.

Telefon do schroniska to 957239747. Sytuacja w schronisku jest trudna. Placówka boryka się z brakiem środków na normalne funkcjonowanie. Dlatego każdy zielony Mikołaj jest na wagę złota a właściwie każdej złotówki.

Czy rozpoznasz rośliny są związane z Bożym Narodzeniem? Sprawdź, czy na pewno znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 9
To najpopularniejszy iglak na bożonarodzeniowe drzewko - wydziela piękny, żywiczny zapach
Świerk pospolity
Chcą sprzedać kościół
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE