gorzów kradzione motocykle

i

Autor: Materiały KMP Gorzów

Gorzów: Właściciele mogli jeszcze nie wiedzieć o kradzieży, łup już został odzyskany

2022-09-14 11:55

Złodziejom motocykli z Gorzowa grozi do 5 lat więzienia. Zostali przyłapani ze sprzętem o wartości 150 tysięcy złotych w ostatnią sobotę (10.09).

Około 6 rano uwagę policyjnego patrolu na gorzowskim Zawarciu przykuł biały bus, po wezwaniu wsparcia zdecydowali się go zatrzymać. W trakcie kontroli funkcjonariusze zajrzeli na tzw. pakę, gdzie doliczyli się trzech motocykli.

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Dwóch 25-latków i jeden 21-latek poruszający się w kabinie pojazdu nie potrafili wyjaśnić ich pochodzenia. Policjanci nie znaleźli jednośladów w rejestrze pojazdów skradzionych. Jednak po dokładniejszym sprawdzeniu, okazało się, że zostały one zabrane kilka godzin wcześniej z ulic w Berlinie, właściciele nie zdążyli nawet zgłosić kradzieży.

W busie znaleziono też przy kierowcy narkotyki. 25-latek odpowie nie tylko za ich posiadanie, ale także kierowanie pod ich wpływem. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut kradzieży i zostali objęci policyjnym dozorem.

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2000.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym tak naprawdę chciał zajmować się Bolec, bohater filmu “Chłopaki nie płaczą” (2000)?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE