Gorzów: W szpitalu testowani są wszyscy

2021-11-15 17:25
Gorzów: szpital
Autor: WSzW w Gorzowie

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. W Gorzowskim szpitalu pacjenci są przyjmowani, na wszystkie oddziały i do poradni. Wprowadzono jednak obowiązkowe testy na obecność COVID-19, także dla osób zaszczepionych.

Wszyscy pacjenci przyjmowani do gorzowskiego szpitala będą​ testowani na obecność COVID-19. Dotyczy to także osób zaszczepionych. Wszystko przez rosnącą liczbę zakażonych. Przyszli pacjenci kierować muszą się do punktu wymazów w dawnej stacji krwiodawstwa przy ul. Dekerta. Działa on codziennie od 8.00 do 18.00.

Gorzów: szpital
Autor: WSzW w Gorzowie

7 dni w tygodniu, od 9.00 do 16.00, przy szpitalu pracuje także mobilny punkt wymazów, tzw. drive-thru. Ustawiono tam ocieplany namiot. Osób z objawami COVID-19 przybywa i kolejki są coraz dłuższe. Odwiedziny w szpitalu są ograniczone właściwie do zera. Z bliskimi można się spotkać w wyjątkowych przypadkach, za zgodą lekarza.

Ale są i pozytywne informacje. W tym tygodniu powinny być przywrócone planowe przyjęcia na oddział neurologii. Pozostałe oddziały i szpitalne poradnie pracują normalnie.

Czy to zapalenie zatok?

Pytanie 1 z 8
Czy czujesz nieprzyjemny ucisk w okolicach twarzy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE