Gorzów: W sprawie Polskiego Ładu dzwoń do ZUS lub skarbówki

2022-01-20 13:49
Gorzów: ZUS
Autor: SG Zawiłości nowych przepisów mają wyjaśniać pracownicy ZUS.

Przedsiębiorcy narzekają na zawiłość nowych przepisów podatkowych. Jak je interpretować nie wiedzą nawet doświadczeni księgowi. Pomoc można uzyskać w oddziałach ZUS i urzędach skarbowych, które utworzyły specjalne infolinie.

Webinary, infolinie, elektroniczne podręczniki. Te działania mają pomóc przedsiębiorcom w zrozumieniu nowych przepisów podatkowych. Ci do tej pory czuli się pozostawieni sami sobie.

Żadnej informacji roboczej nie otrzymaliśmy, na czym ta reforma polega, jak się w gąszczu nowych przepisów poruszać. Moja księgowa, która na zewnątrz prowadzi finanse mojej firmy, również tego nie wie, a obsługuje kilkadziesiąt przedsiębiorstw - mówi Piotr Nogieć, właściciel jednego z gorzowskich biur podróży:

Gorzów: urząd skarbowy
Autor: SG Urząd Skarbowy w Gorzowie.

W gorzowskim urzędzie skarbowym uruchomiono specjalną infolinię. W dni robocze od 8 do 19 można dzwonić z pytaniami pod numer 660 557 343. Pomocy udzielają także pracownicy gorzowskiego ZUS-u pod numerem 502 007 649. Dzwoniąc tam można też zapisać się na webinary dotyczące Polskiego Ładu. Na stronach instytucji umieszczono także elektroniczne podręczniki dotyczące nowych przepisów podatkowych.

Ile wiesz o gotowaniu i jedzeniu? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Bez czego nie da się zrobić majonezu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE