Gorzów: Ukrywał się 1,5 roku a wpadł na przystanku autobusowym​

2021-11-08 12:26
zatrzymany
Autor: foto. Lubuska Policja

Policjanci z Witnicy zatrzymali mężczyznę który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2019 roku. A wszystko w drodze na służbę.

Policjanci jechali w poniedziałek (8 listopada) rano do Witnicy. Funkcjonariusz, który na co dzień zajmuje się poszukiwaniami, mężczyznę który wydał mu się znajomy zauważył na przystanku autobusowym przy ulicy Orląt Lwowskich w Gorzowie Wielkopolskim. Po chwili rozmowy z totalnie zaskoczonym mężczyzną upewnił się, że jest to poszukiwany przez niego 22-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze wezwali patrol gorzowskich policjantów. 22-latek był kompletnie zaskoczony, nie spodziewał się, że w poniedziałkowy poranek nie dotrze do pracy, a zostanie przewieziony do celi.

Mężczyzna był poszukiwany za kilka przestępstw. Na swoim koncie ma kilka włamań i niezapłaconą grzywnę. 22-latek najbliższe 1,5 roku spędzie w więziennej celi.

QUIZ. Czy masz szósty zmysł?

Pytanie 1 z 9
Jakie są Twoje sny?
Susz. Potrącił pieszego na przejściu. Policja opublikowała drastyczne nagranie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE