Gorzów: Tu lepszy byłby skwer

2022-11-08 12:00
dworzec PKS
Autor: sg

Osiedle mieszkaniowe w miejscu obecnego dworca PKS to nie najlepszy pomysł. Zdaniem radnego Jerzego Synowca lepiej gdyby w tym miejscu powstała niska zabudowa użyteczności publicznej otoczona zielenią.

Zdaniem radnego pomysł na parking wielopoziomowy o którym mówią radni PiS i PO to też nie najlepsze rozwiązanie bo jest zbyt daleko od centrum.

Tam dzisiaj jest zupełnie pusto , wiatr hula. Myślę, że racjonalna zabudowa otoczona zielenią byłaby czymś racjonalnym. Mówi Jerzy Synowiec.

Przypomnijmy. Na ostatniej sesji rady miasta radni zgodzili się aby przy Jancarza powstały budynki mieszkalne 6 kondygnacyjne o zróżnicowanej architekturze. Urzędnicy zapewniają, że nie stanie tam szare, zatłoczone blokowisko. Ma to być wizytówka miasta. A kiedy zacznie się budowa osiedla? To zależy od negocjacji PKS-u z potencjalnym nabywcą terenu.

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...
Ludzie robią kawę na świeczkach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE