Gorzów: Podsumowanie tegorocznej "Rowerowej Stolicy Polski" w czwartek, w Parku Róż. Czekają nagrody

2022-07-20 14:03
Gorzów: rowery
Autor: SG

Ostatni akcent tegorocznej rywalizacji. Nagrody trafią do osób, które wykręciły najwięcej kilometrów dla Gorzowa. Będą też medale za przejechanie 250, 500 i 1000 km.

Medale, nagrody, czyli podsumowanie kręcenia kilometrów dla Gorzowa. W czwartek w Parku Wiosny Ludów o godzinie 18 odbędzie się uroczyste uhonorowanie najlepszych rowerzystów, szkół oraz grup, którzy uczestniczyli w rywalizacji o puchar "Rowerowej Stolicy Polski". 10 najlepszych kobiet i mężczyzn zostanie nagrodzonych za swój wkład w akcję.

Będą to rożnego rodzaju gadżety, koszulki rowerowe. W tym roku wyprodukowaliśmy też spodenki rowerowe, żebyśmy mieli już kompletny strój rowerowy. Będą puchary dla trzech najlepszych kobiet i mężczyzn, a także vouchery do wykorzystania w sklepie rowerowym - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa.

Gorzów: rowery
Autor: SG

Rozdawane będą też medale: brązowe dla wszystkich, którzy przejechali minimum 250 km, srebrne za 500 km i złote za 1000 km wykręconych dla Gorzowa. Żeby medal odebrać konieczne jest pokazanie sumy przejechanych kilometrów z rankingu w aplikacji lub certyfikatu z aplikacji. Osoby nieobecne będą mogły odebrać medal po 21 lipca w Wydziale Sportu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.

QUIZ. Prawda czy fałsz? Już 50 proc. poprawnych odpowiedzi będzie sukcesem

Pytanie 1 z 15
Słowo sushi w języku japońskim oznacza „surową rybę”
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE