Gorzów oficjalnie 4 w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski

2022-07-07 15:44
Gorzów: rowery
Autor: SG

Wśród miast od 100 do 200 tys. mieszkańców Gorzów był najlepszy. 21 lipca odbędzie się miejskie podsumowanie akcji. Nagrodzone zostaną osoby, które przejechały najwięcej km dla Gorzowa.

Gorzów czwarty w ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Znamy oficjalne wyniki zabawy. Bezapelacyjnie wygrała Biała Podlaska, a do trzeciego Gniezna zabrakło naprawdę niewiele. Gorzów obronił pierwsze miejsce w kategorii miast od 100 do 200 tys. mieszkańców. Złożyło się na to 765 tys. km przejechanych przez 3394 gorzowian. W obu przypadkach były to trzecie najwyższe wyniki w kraju. 21 lipca, o godz. 18 w Parku Wiosny Ludów odbędzie się gorzowskie podsumowanie akcji.

Dziesięć najlepszych kobiet oraz dziesięciu najlepszych mężczyzn otrzymają nagrody. Będą to: różnego rodzaju gadżety, koszulki rowerowe. W tym roku wyprodukowaliśmy też spodenki rowerowe, żebyśmy już mieli kompletny strój rowerowy. Trzem najlepszym kobietom i mężczyznom wręczymy puchary - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa.

Gorzów: rowery
Autor: SG

Nagrodzone zostaną też najlepsze grupy. Podczas imprezy medale odebrać będą mogli wszyscy, którzy przejechali minimum 250 km dla Gorzowa.

Jak dobrze znasz teksty piosenek Kultu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jaką markę samochodu ma dziewczyna z piosenki “Baranek”?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE