Gorzów: Muzealnicy zapraszają na „zamaskowaną” Noc Muzeów

2021-05-15 9:46
Gorzów: muzeum
Autor: SG Noc Muzeów potrwa od godz. 16 do 23.

W sobotę od godz. 16 zwiedzać będzie można ekspozycje w Spichlerzu, willi przy ul. Warszawskiej i w Muzeum Grodu Santok. Zwiedzający muszą pamiętać, że jeszcze obowiązują obostrzenia, więc trzeba mieć ze sobą maseczkę. W tym roku muzealników wesprą muzycznie gorzowscy filharmonicy.

Wybierz się na noc do muzeum w Gorzowie. W sobotę (15.05) zwiedzać będzie można ekspozycje w willi przy ul. Warszawskiej, w Spichlerzu oraz w Muzeum Grodu Santok. Wszystko za darmo. Na zwiedzających czeka limitowana edycja pocztówek upamiętniających wyjątkowy rok 2021 oraz okolicznościowe stemple.

Mamy ogromną nadzieję, że to jest pierwsza i ostatnia zamaskowana i zdystansowana Noc Muzeów. Dlatego ten stempel A.D. 2021 będzie nawiązywał do tego zdystansowania i zamaskowania - mówi Ewa Pawlak dyrektor muzeum.

Gorzów: spichlerz
Autor: SG O budżecie obywatelskim porozmawiacie przy Spichlerzu.

W willi przy Warszawskiej o godz. 19 na mieszkańców czeka muzyczna niespodzianka.

Muzycy naszej orkiestry w składzie kameralnym zaprezentują państwu muzykę filmową, która w sposób nieoczywisty będzie rozbrzmiewała z okien, balkonów zabytkowej willi - mówi Joanna Pisarewicz, dyrektor filharmonii.

Noc Muzeów w Gorzowie od godz. 16 do 23. Zwiedzający muszą mieć maseczkę i zachowywać dystans. Szczegółowe informacje na Facebooku gorzowskiego muzeum.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE