Gorzów: Mateusz Bartkowiak zostanie w Stali?

2020-12-12 10:12
Na Jancarzu pierwszy mecz odbędzie się 11 kwietnia.
Autor: mazinio Na Jancarzu pierwszy mecz odbędzie się 11 kwietnia.

Wciąż nie ma decyzji co do przyszłości Mateusza Bartkowiaka. Żużlowiec Stali ma trzy oferty rocznego wypożyczenia i nie wiadomo czy zostanie w Gorzowie. Chęć zatrudnienia 17-latka rozważa dwóch I-ligowców: Orzeł Łódź i Wilki Krosno oraz ekstraligowiec - GKM Grudziądz.

Marek Grzyb, prezes Stali potwierdza zainteresowanie młodym zawodnikiem, ale nie chciałby, żeby jego podopieczny wzmocnił ligowego rywala z Grudziądza. Najlepszym rozwiązaniem - według sternika żółto-niebieskich - byłoby ewentualne wypożyczenie do któregoś z pierwszoligowców, by tam podnosić swoje umiejętności. Jednocześnie prezes nie zamyka drogi Bartkowiakowi na wywalczenie wejścia do składu Stali i przypomina, że młody żużlowiec ma jeszcze przez 4 lata ważny kontrakt w Gorzowie.Na razie nie wiadomo kiedy zapadnie decyzja. Bartkowiak obecnie nie bierze udziału w przygotowaniach do nowego sezonu wraz z resztą zespołu. Przypomnijmy, 17-latek w zakończonym niedawno sezonie wziął udział w dwóch meczach, pojechał w czterech biegach i nie wywalczył żadnego punktu. W lipcu miał groźny upadek w zawodach młodzieżowych. Na tor wrócił pod koniec października.

Prof. Simon o statystyce zgonów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE