Gorzów ma pieniądze dla klubów sportowych i stowarzyszeń. Ile i na co?

2022-12-09 13:53
Boisko
Autor: em Czy wystarczy pieniędzy na wszystkie zajęcia sportowe?

Trzy i pół miliona złotych do podziału - gorzowskie kluby sportowe i stowarzyszenie mogą się starać o miejskie dotacje. Wnioski trzeba złożyć do końca roku. Sprawdźcie na co będzie można przeznaczyć pieniądze.

Najwięcej urzędnicy chcą przeznaczyć - tradycyjnie - na szkolenie dzieci i młodzieży. Zarezerwowano na ten cel 3 miliony złotych. Czy to zadowoli kluby? Zwykle oczekiwania są dużo większe. W ubiegłym roku urzdnicy otrzymali ponad 100 wniosków o przyznanie dotacji. Jak będzie w tym roku?

Pozostałe 500 tysięcy złotych urzędnicy chcą przeznaczyć na sport niepełnosprawnych i organizację zawodów sportowych - po 200 tysięcy złotych. Zarezerwowano także pieniądze na organizacje akcji Wakacyjne Granie - przypomnijmy: gorzowskie kluby organizują bezpłatne zajęcia dla całych rodzin - oraz na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców wypoczywających nad Wartą.

Wzory wniosków i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie miasta. Trzeba je złożyć do 30 grudnia bieżącego roku.

QUIZ. Podajemy tylko fragment przysłowia! Wiesz, jakiego słowa brakuje?

Pytanie 1 z 10
"Polegać jak na ..."
Czy Lego to zabawa dla dorosłych? | Tak trzeba żyć #14 Eska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE