Gorzów: Kuną do Kostrzyna nad Odrą

2022-01-14 14:21
Kuna
Autor: SG Zabytkowy lodołamacz "Kuna".

Wodniacy organizują kolejny rejs zabytkowym lodołamaczem. Tym razem celem jest Kostrzyn. Wycieczka potrwa 4 godziny w jedną stronę. Start w niedzielę z bulwaru wschodniego.

Kuna zabierze was tam, gdzie kończy się Warta. Był Santok będzie Kostrzyn​. Gorzowscy wodniacy organizują kolejną wycieczkę zabytkowym lodołamaczem. Tym razem to już poważny rejs, pasażerowie spędzą cztery godziny na wodzie i dotrą do Kostrzyna. Podróż zacznie się w niedzielę (16.01) o godzinie 9 na bulwarze wschodnim. Powrót z Kostrzyna we własnym zakresie, chyba, że spędzicie tam tydzień, bo rejs powrotny zaplanowano 22 stycznia. Wodniacy liczą, że to pierwszy krok do przywrócenia żeglugi na Warcie.

W tej chwili nic nie pływa między Gorzowem, a Kostrzynem. Ja mam taki plan i propozycję, żeby Kuna była pierwszym statkiem, który zacząłby regularne rejsy między Gorzowem, a Kostrzynem - mówi Łukasz Burak, prezes Stowarzyszenia Wodniaków Przystań Gorzów.

Zainteresowani rejsem do Kostrzyna szczegóły znajdą na Facebooku Lodołamacz Kuna.

QUIZ. Polskie epoki literackie. Wiedza szkolna, nie skompromituj swojej pani od polskiego

Pytanie 1 z 12
Na rozgrzewkę: za pierwszą polskę epokę literacką uchodzi:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE