Gorzów: Krystian K. odpowie za śmierć 4-letniego Piotrusia

2022-08-19 14:50
Gorzów: Krystian K.
Autor: KMP w Gorzowie

Pierwsza rozprawa przed gorzowskim sądem została wyznaczona na 8 września. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna, który śmiertelnie potracił 4-latka w centrum Gorzowa, 8 września stanie przed sądem. Na ten dzień wyznaczono pierwszą rozprawę. Kristian K. będzie odpowiadał za śmierć 4-letniego Piotrusia, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nie udzielenie dziecku pomocy. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Przebywa on teraz w areszcie.

Przypomnijmy: chodzi o głośną sprawę z października ubiegłego roku. Jadący chevroletem na skrzyżowaniu ulic Armii Polskiej i 30 stycznia, chciał wyprzedzić inny samochód. Doszło do zderzenia. Chevrolet wpadł na chodnik i potrącił śmiertelnie 4-letniego chłopca. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany kilka dni później.

Quiz geograficzny. Nad jaką rzeką leży to miasto?

Pytanie 1 z 10
Londyn znajduje się nad:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE