Gorzów: Koralowa w końcu z normalną nawierzchnią​

2021-09-14 10:39
Gorzów: Koralowa
Autor: kb Nowa nawierzchnia na ulicy Koralowej.

Zakończyła się inwestycja m. in. na ulicach Koralowej i Diamentowej, czyli odnogach Srebrnej. Drogowcy wylali asfalt, dzięki czemu mieszkańcy tego rejonu mogą tam tam jeździć w miarę cywilizowanych warunkach.

Inwestycja na tych dwóch ulicach pochłonęła około 370 tysięcy złotych, co pozwoliło na położenia nawierzchni o grubości 5 centymetrów. Zadowolony z tego faktu jest jeden z mieszkańców ze skrzyżowania Koralowej i Srebrnej:

Jesteśmy bardzo zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni, bo czekaliśmy przez tyle lat na tę inwestycję i teraz w bardzo szybkim tempie udało się ją zrealizować. O tej grupie, która tutaj pracowała pod względem kultury i zachowania można powiedzieć same plusy.

Gorzów: Koralowa 2
Autor: kb Mały fragment Koralowej niestety nie doczekał się asfaltu.

Osobną sprawą pozostaje wciąż zaniedbana ulica Srebrna, tym bardziej, że wzdłuż niej tworzone jest nowe osiedle. Do tego tematu jeszcze wrócimy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE