Gorzów: Kombatantów

i

Autor: Urząd Miasta Gorzowa Remont na kombatantów trwa (fot. archiwum).

Gorzów: Kombatantów znowu zamknięta. Wyznaczone są objazdy

2021-12-08 16:23

Tym razem wyłączenie z ruchu potrwa dwa dni. W czwartek i piątek wykonawca remontu ulicy wylewać będzie nową nawierzchnię. Zamknięty będzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Grota – Roweckiego i Armii Krajowej do skrzyżowania z Szarych Szeregów.

Uwag kierowcy! Kolejne utrudnienia na Kombatantów w Gorzowie. Od czwartku (9.12) niedostępny będzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Grota – Roweckiego i Armii Krajowej do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Zamknięte zostanie również skrzyżowanie ulic Kombatantów – Bora Komorowskiego – Szarych Szeregów. Przez dwa dni układana będzie nowa nawierzchnia jezdni.

W tym czasie trzeba korzystać z objazdów. Od Bora-Komorowskiego przejazd będzie przez ul. Obrońców Pokoju, od południa kierowcy będą mogli ominąć zamknięty odcinek przez ul. Armii Krajowej i Kutrzeby, od zachodu przez Hubala. Natomiast dla jadących ul. Szarych Szeregów od strony ul. Walczaka jedyną trasą objazdową będzie ul. Popławskiego.

W jaki sposób motywujesz dziecko?

Pytanie 1 z 8
Twój maluch nie chce ubrać się przed wyjściem na spacer. Co robisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE