Gorzów: Kierowcy MZK będą krócej pracować. Kiedy i dlaczego?

2020-12-21 19:13
W Wigilię będzie mniej autobusów.
Autor: Fragles W Wigilię będzie mniej autobusów.

Mniej kursów w: Wigilię, Sylwestra i Nowy Rok. Pracownicy gorzowskiego MZK poprosili o skrócenie ich czasu pracy w dwa wieczory i jeden poranek. Dzięki temu - jak sami uważają - komunikacja miejska - nie będzie wozić powietrza, a sami więcej czasu spędzą z rodziną. .

Zgodę na to wyrazili miejscy urzędnicy. W Wigilię autobusy i tramwaje będą rzadziej kursować od godziny 17, w Sylwestra od godziny 20, a w Nowy Rok do godziny ósmej.

Więcej szczegółów na stronie internetowej gorzowskiego MZK. Tam dostępny jest wykaz połączeń miejskich autobusów, które ulegną ograniczeniu. Takie ograniczenia wprowadzane są już trzeci rok z rzędu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Jak dawniej obchodzono święta na Warmii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE