Gorzów: Kierowcy czas na zmiany na Myśliborskiej. Uwaga utrudnienia!

2021-03-23 15:47
Mysliborska
Autor: foto. UM Gorzów

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na Myśliborskiej w Gorzowie. Od środy (24.03) ruch będzie odbywał się po jezdni południowej, która powstała w poprzednich etapach inwestycji. Zmiany bezpośrednio za rondem Europejskim. Powrót na jezdnię północną przez tymczasowy przejazd między ul.Mironicką i węzłem Gorzów Północ.

Od środy wykonawca drogi rozpocznie prace na 1300 metrowym odcinku północnej jezdni ul. Myśliborskiej. Chodzi o fragmen[t od budowanego ronda przy ulicy Chorwackiej do węzła drogowego przy S3. Drogowcy działać będą także na skrzyżowaniu ulic Myśliborska – Mironicka - Dobra. Dodatkowo ul.Mironicka będzie zawężona do jednego pasa ruchu, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, sterowany przez sygnalizację świetlną. Wjazd w Mironicką w kierunku Santocka będzie możliwy wyłącznie od strony Szczecina.

Z kolei dla jadących od centrum Gorzowa przygotowany został objazd, polegający na zawracaniu na rondzie przy Złotego Smoka. Przypomnijmy- zakończenie remontu Myśliborskiej z marca przesunięto na maj. Opóźnienia spowodowały pandemia i zima. Budowane są dwa nowe pasów od ronda Europejskiego do skrzyżowania z ul. Dobrą. Koszt inwestycji to prawie 18 milionów złotych.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Pociski artyleryjskie odkryte podczas budowy ścieżki rowerowej w Drawsku Pomorskim
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE