Gorzów: Jak cmentarz będzie funkcjonował w świąteczny weekend?

2021-10-28 14:51
cmentarz gorzow
Autor: Fragles 1 listopada bramy cmentarza przy Żwirowej otwarte będą całą dobę.

We wszystkich świętych bramy cmentarza komunalnego otwarte będą całą dobę. Pracownicy administracji, w razie potrzeby, pomogą odnaleźć groby bliskich. Pomocna w tym jest również miejska aplikacja.

We Wszystkich Świętych groby bliskich odwiedzać możemy całą dobę. Gorzowski cmentarz otwarty będzie tak jak w latach minionych. Wjazd na teren nekropolii przy Żwirowej zostanie zamknięty od piątku (29.10) od godziny 10. W sobotę (30.10) i w niedzielę (31.10) groby będzie można odwiedzać do godz. 21. 1 i 2 listopada bramy cmentarne otwarte będą całą dobę. Podobnie jak w latach ubiegłych biuro administracji cmentarza działać będzie od 8 do 15.

Wszelkie niezbędne informacje czy to o lokalizacji grobu, czy inne informacje, których osoby będą potrzebować, udzielą pracownicy biura obsługi klienta. Informację o lokalizacji grobów można również pozyskać przez miejską wyszukiwarkę - mówi Karolina Rzepecka, dyrektor INNEKO SPZ, zarządzający cmentarzem:

cmentarz żwirowa
Autor: archiwum redakcji Cmentarz przy ul. Żwirowej.

Znajduje się ona pod adresem cmentarz.gorzow.pl. Wystarczy wpisać imię i nazwisko zmarłej osoby, a wyszukiwarka wskaże lokalizację kwatery. Szczegóły także na stronie administratora.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Rozpoznaj polskie miasto po zdjęciu TEJ atrakcji. Troszkę wstyd nie zdobyć kompletu!

Pytanie 1 z 10
Na zdjęciu widzimy:
RZESZÓW: Rogoziński, Wachowicz, Andrus i Kret! W niedzielę ruszają Letnie Ogrody Literackie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE