Gorzów: Jak cmentarz będzie funkcjonował w świąteczny weekend?

2021-10-28 14:51
cmentarz gorzow
Autor: Fragles 1 listopada bramy cmentarza przy Żwirowej otwarte będą całą dobę.

We wszystkich świętych bramy cmentarza komunalnego otwarte będą całą dobę. Pracownicy administracji, w razie potrzeby, pomogą odnaleźć groby bliskich. Pomocna w tym jest również miejska aplikacja.

We Wszystkich Świętych groby bliskich odwiedzać możemy całą dobę. Gorzowski cmentarz otwarty będzie tak jak w latach minionych. Wjazd na teren nekropolii przy Żwirowej zostanie zamknięty od piątku (29.10) od godziny 10. W sobotę (30.10) i w niedzielę (31.10) groby będzie można odwiedzać do godz. 21. 1 i 2 listopada bramy cmentarne otwarte będą całą dobę. Podobnie jak w latach ubiegłych biuro administracji cmentarza działać będzie od 8 do 15.

Wszelkie niezbędne informacje czy to o lokalizacji grobu, czy inne informacje, których osoby będą potrzebować, udzielą pracownicy biura obsługi klienta. Informację o lokalizacji grobów można również pozyskać przez miejską wyszukiwarkę - mówi Karolina Rzepecka, dyrektor INNEKO SPZ, zarządzający cmentarzem:

cmentarz żwirowa
Autor: archiwum redakcji Cmentarz przy ul. Żwirowej (fot. archiwum).

Znajduje się ona pod adresem cmentarz.gorzow.pl. Wystarczy wpisać imię i nazwisko zmarłej osoby, a wyszukiwarka wskaże lokalizację kwatery. Szczegóły także na stronie administratora.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Rozpoznaj polskie miasto po zdjęciu TEJ atrakcji. Troszkę wstyd nie zdobyć kompletu!

Pytanie 1 z 10
Na zdjęciu widzimy:
RZESZÓW: 668-lecie Lokacji Miasta Rzeszowa. Tadeusz Ferenc odbierze tytuł Honorowego Obywatela Miasta
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE