Gorzów: IV LO zaprasza na „Drzwi otwarte”. Przez pandemię odbędą się one tylko wirtualnie

2021-03-26 15:04
Gorzów: 4 LO
Autor: SG IV Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie.

W sobotę od godziny 10.00 będzie można pospacerować po szkole w towarzystwie uczniów „Ronda”. Pół godziny później do rozmów gotowi będą nauczyciele, dyrekcja i uczniowie. Zapytacie ich o wszystko co dotyczy IV LO. I nawet nie musicie wychodzić z domu, bo wszystko dostępne będzie w internecie.

Wirtualny spacer po szkole i rozmowy online. W sobotę uczniowie ósmych klas dowiedzą się jak wygląda nauka i życie w IV LO. W programie jest zwiedzanie budynku, rozmowy z nauczycielami i uczniami. Ze względu na pandemię wszystko odbędzie się w internecie. Na stronie liceum w sobotę pojawi się podstrona z wydarzeniem. Znajdą się tam linki rozmów i do wirtualnego spaceru po szkole, gdzie przewodnikami są uczniowie "Ronda". Pozwoli to zapoznać się z ofertą.

Można wizualnie zobaczyć jak budynek wygląda w środku, jak wyposażone są gabinety, a chcę powiedzieć, że mamy bardzo dobrze wyposażone gabinety. Można zobaczyć jak wygląda nauka, można sobie wyobrazić w jakich warunkach uczniowie będą się uczyć - mówi Hanna Mickiewicz-Kędziora, dyrektor szkoły.

Gorzów: 4 LO
Autor: SG

Drzwi otwarte startują w sobotę o godzinie 10. Pól godziny później uruchomione będą rozmowy online. Nauczyciele i uczniowie odpowiedzą na wszelkie pytania. Podstrona z ofertą szkoły i spacerem po niej będzie udostępniona jeszcze przez tydzień. W minionych latach drzwi otwarte w IV Liceum cieszyły się dużą popularnością. Dyrektor liczy, że podobnie będzie i tym razem, i przełoży się na nabór do klas pierwszych. W nowym roku szkolnym „Rondo” zamierza przyjąć 150 uczniów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE