Gorzów: Furą muru nie przebijesz za to możesz trafić na czujnego policjanta

2021-01-26 14:08
walił w mur
Autor: foto. lubuska policja

Kompletnie pijanego kierowcę zatrzymał w Gorzowie policjant ze Strzelec Krajeńskich. W poniedziałek (25.01) funkcjonariusz na jednym z parkingów zauważył osobówkę, której kierowca uderzył kilkukrotnie w mur.

Mundurowy zwrócił uwagę na osobowy saab, którego kierowca cofając uderzył kilka razy w niewielki murek. Kiedy udało mu się wyjechać na ulicę, auto nagle zatrzymało się. Mężczyźnie mimo włączonego silnika i wciskania pedału gazu nie udało się ruszyć z miejsca. Widząc to policjant ze Strzelec Krajeńskich podbiegł do kierowcy. Wtedy okazało się, że ma on problemy z logicznym wysłowieniem się. Na miejsce przyjechał patrol drogówki, a badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w organiźmie kierowcy.

Kierowca już dalej nie pojechał i długo może nie pojeździć. Prawo jazdy już mu zatrzymano. a za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Dla WOŚP jedzie rowerem dookoła Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE