Gorzów: Furą muru nie przebijesz za to możesz trafić na czujnego policjanta

2021-01-26 14:08
walił w mur
Autor: foto. lubuska policja

Kompletnie pijanego kierowcę zatrzymał w Gorzowie policjant ze Strzelec Krajeńskich. W poniedziałek (25.01) funkcjonariusz na jednym z parkingów zauważył osobówkę, której kierowca uderzył kilkukrotnie w mur.

Mundurowy zwrócił uwagę na osobowy saab, którego kierowca cofając uderzył kilka razy w niewielki murek. Kiedy udało mu się wyjechać na ulicę, auto nagle zatrzymało się. Mężczyźnie mimo włączonego silnika i wciskania pedału gazu nie udało się ruszyć z miejsca. Widząc to policjant ze Strzelec Krajeńskich podbiegł do kierowcy. Wtedy okazało się, że ma on problemy z logicznym wysłowieniem się. Na miejsce przyjechał patrol drogówki, a badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w organiźmie kierowcy.

Kierowca już dalej nie pojechał i długo może nie pojeździć. Prawo jazdy już mu zatrzymano. a za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Dla WOŚP jedzie rowerem dookoła Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE