Finałowa Strefa Kibica w niedzielę na gorzowskim bulwarze

2022-09-23 13:51
stal motor
Autor: coola

Nie udało wam się kupić biletów na niedzielny mecz Stali? Emocje was nie ominą. Możecie wspólnie pokibicować gorzowskim żużlowcom walczącym o złoty medal​ z Lublinem Motor.

Gorzowski magistrat zdecydował się stworzyć na Bulwarze Zachodnim Finałową Strefę Kibica właśnie z myślą o finale żużlowej Ekstraligi.

Bardzo jesteśmy wdzięczni prezydentowi za to, że zorganizował wspólne oglądanie na Bulwarze Zachodnim i już w niedziele o 18:30 będzie można się spotkać i wspólnie dopingować Stal Gorzów. Mówi Marta Karmelita z marketingu Stali.

W przerwach meczu zaplanowane są niespodzianki dla widzów. Przypomnijmy- Moje Bermudy Stal Gorzów pojedzie w niedziele do Lublina na ostatni mecz tego sezonu, a stawką jest drużynowe złoto żużlowej Ekstraligi. Żółto-niebiescy mają przed tym spotkaniem 12 punktową zaliczkę z wygranej 51 do 39 na Jancarzu. Początek finału Motor Lublin Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę o godzinie 19.15

Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: jak brzmi dewiza rodu Targaryenów?
Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka
Łukasz Piszczek dołączył do Alei Gwiazd Piłki Nożnej
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE