Gorzów AJP Chopina

i

Autor: coola AJP przy ul. Chopina.

Gorzów: Dwóch studentów z stypendiami od marszałka

2021-12-15 17:36

Zarząd województwa lubuskiego wsparł stypendiami motywacyjnymi 13 żaków z lubuskich uczelni. Dwa stypendia trafiły do studentów gorzowskiej AJP. Jeden studiuje informatykę, drugi finanse i rachunkowość.

Kasa od marszałka dla gorzowskich studentów. Stypendia trafiły do dwóch żaków z Akademii im. Jakuba z Paradyża- jeden studiuje informatykę drugi finanse i rachunkowość. Co miesiąc na ich konta wpływać będzie tysiąc złotych. Zarząd Województwa Lubuskiego stypendia motywacyjne przyznaje od 2018 roku. Mogą na nie liczyć studenci dzienni I roku uczący się na lubuskich uczelniach.

Do tej pory z tej formy wsparcia skorzystało ponad 100 pierwszoroczniaków. Pomoc finansowa ma zachęcić młodych ludzi do studiowania w Lubuskiem oraz związania swojej przyszłości zawodowej z regionem. W tym roku wsparcie otrzyma 13 żaków.

Eurowizja Junior 2021: czy wiesz wszystko o konkursie?

Pytanie 1 z 10
W 2003 roku, który kraj stracił prawa organizacji Eurowizji Junior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE